Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-12-19 21:04:31

marcin3k

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 11
Punktów :   

Dyskusja na temat Perfumerii Martex

W tym wątku dyskutujemy luźnie na temat perfumerii Martex

Offline

 

#2 2013-12-19 22:37:54

PERFUMY

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

wiecie co martwi mnie jedna sprawa. Tzn biorąc pod uwagę przemyślany przekręt i ilość osób nabranych zastanawiam się czy szanowna firma martex nie przewidziała też jakiegoś planu b na wypadek wszczęcia postanowienia i jakimś cudem nie wymiga się kary. Po drugie uważam że nazywanie nas poszkodowanych na forach naiwnymi itp nie jest fair. Bo po pierwsze nie są nowością znizki 50 procentowe na towary a po drugie impuls święta i szybka decyzja. Ja też kupuję często i tym bardziej że to onet a tam zwykle wysokiej klasy sklepy on line się reklamują więc do głowy mi nie przyszło żeby wnikać w to głęboko.

Offline

 

#3 2013-12-19 22:45:24

noonah

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

PERFUMY naiwni to są CI którzy kupują perfumy w Sephorze i Douglasie którzy na perfumach zarabiają 100%.  Kupują kosmetyki u producenta a potem w sklepie dorzucają drugie tyle.  Poza tym np w SuperPharm perfumy które ja kupiłam w Martexie były o 20 zł droższe więc takie ceny nie zawsze oznaczają jakiś wałek. No ale najłatwiej nazwać nas głupcami bo się daliśmy złapać w takich okresie

Offline

 

#4 2013-12-19 22:53:39

PERFUMY

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Racja teraz np Monnari 50 znizka mohito 50 znizka takie oferty sie zdarzaja. Mam nadzieję że coś w naszej sprawie zaczyna się dziać bo jak te ich pseudo sklepiki i ich strony ktoś usunął no to może się za nich wzięli.

Offline

 

#5 2013-12-19 23:06:14

tango

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Proponuję wrzucić tu trochę info na temat perfumerii chociaż nie tylko perfumerii. Pani pawłowska sprzedawała wszystko co jest chodliwe w ostatnim czasie , z tego co wiem kosze upominkowe, perfumy, znicze, węgiel, kupony zniżkowe ktoś ma jeszcze jakąś wiedzę na ten temat?

Offline

 

#6 2013-12-19 23:25:50

Michał1984

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Przekręt był mega przemyślany.
Firma miała jeszcze kilka dni temu status Rzetelnej Firmy - ciekawy jestem jak nadają ten status skoro firma mieści się na trawniku, w aptece i zapyziałym starym wynajętym magazynie (już pustym...).
Ogłaszali się na dużych portalach, grupowych zakupach itp co wzbudza często zaufanie.
Odpisywali na maile, odpowiadali na telefony.
Firma jest zarejestrowana, są dane w GUS, ceidg itp.
Nie było ich w KRD.

Przekręt zaczął się stosunkowo niedawno i był nastawiony na maximum zysków. Myślę, że Martex przewidział także datę zakończenia i zwinięcia się właśnie na ok 17.12.2013 gdy ludzie zaczęli się niecierpliwić. Zawiesili telefony i przestali odpowiadać na maile. Magazyn już wcześniej opustoszał.
Oprócz perfumów był ekogroszek, znicze, paczki. Naciągnęli nie tylko kupujących ale i dostawców na spore sumy!
Całą akcję planowali od miesięcy.

Dlatego trzeba ich ścigać. Trzeba zgłaszać na policję i nie odpuszczać.

Offline

 

#7 2013-12-20 09:51:02

ala13

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Tylko ciekawe czy mają kogo ścigać, czy zostali tylko mało świadomi pracownicy, którzy sami mają teraz problemy. Okaże się w trakcie sprawy. Tylko jeśli tak to zaplanowali, tworząc promocję, udostępniając na wszystkich portalach z zakupami grupowymi, to ucieczkę też na pewno zaplanowali. Gdyby nie mieli oferty na stronach grupowych to bym nie skorzystała z promocji, a tak się łudziłam, że przecież ktoś to sprawdził

Offline

 

#8 2013-12-20 11:43:57

Olla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

wiecie co? ja jeszcze dostałam od nich taką korespondencję:

"Witam serdecznie

System zrobił nam psikusa. Zamiast wysłać automatycznej wiadomości do klientów, którzy nie opłacili swoich zamówień wysłał do wszystkich klientów z dni 29 i 30 listopada.

Pańska wpłata została zaksięgowana już parę dni temu.

Przepraszamy jeśli poczuli się Państwo urażeni tą informacją.

Proszę się nie obawiać, Państwa przesyłki wkrótce się zjawią

Pozdrawiamy


---------
Zespół Perfumeria Martex
tel. 537-910-199
W dniu 2013-12-09 09:39, Ola Jędruś napisał(a):

Witam

płatność dostała dokonana 03.12. Potwierdzenie w załąniczku.

Kiedy mogę spodziewać się dostawy?

Pozdrawiam,
Ola Jędruś

W dniu 2013-12-08 02:34:43 użytkownik Perfumeria Martex <perfumeria@perfumeriamartex.pl> napisał:
Witamy
Przypominamy, że w dniu 2013-11-29 10:26:40 zostało złożone zamówienie nr 201
Do tej pory nie otrzymaliśmy płatności na kwotę: 115,00 zł
Oczekujemy na wpłatę
Jeśli otrzymaliście Państwo tę wiadomość po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres perfumeria@perfumeriamartex.pl


------------------------------
Życzymy miłego dnia.
Obsługa sklepu internetowego

Kontaktowy numer telefonu: 537910199
Kontaktowy e-mail: perfumeria@perfumeriamartex.pl

------------------------------
Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie sklepu: http://www.perfumeriamartex.pl"


ten osttani mail był napisany wielka czcionką i tłustym drukiem.

o ja głupia!

Offline

 

#9 2013-12-20 12:50:59

ziomek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Przed chwileczką dostałem maila od Eurobon.pl

"Dzień dobry.

Z przykrością informujemy Państwa o dużym prawdopodobieństwie wystąpienia braku realizacji Państwa zamówień złożonych na perfumy do firmy Martex.

Z docierających do nas sygnałów od klientów, które potwierdzają nasze bezskuteczne próby wyjaśnienia sprawy z pracownikami firmy Martex wynika, że nie zostało dotąd zrealizowane żadne zamówienie, a kontakt z firmą się urwał. Nie wiemy czy było to działanie celowe, czy też problemy natury biznesowej są powodem takiego stanu rzeczy, nie jesteśmy władni ani upoważnieni do wyciągania takich wniosków. To co jesteśmy zobowiązaniu zrobić w takiej sytuacji to złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia czynu zabronionego przez firmę Martex. Kroki te zostaną podjęte po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących sprawy. Jeśli chcecie Państwo nam pomóc w kompletowaniu wniosku, prosimy o przesłanie na adres reklamacje@eurobon.pl krótkiego maila potwierdzającego brak realizacji zamówienia złożonego przez Państwa w firmie Martex. Prosimy o podanie w tej informacji swoich danych osobowych, kodu eurobonu, oraz daty złożenia zamówienia.

Ze swojej strony zapewniamy, że przed podpisaniem umowy z firmą Martex dopełniliśmy procedury kontrolnej kontrahenta. Nic nie wskazywało na możliwość wystąpienia takiej sytuacji, czego potwierdzeniem są zamówienia złożone również przez naszych współpracowników. Oferta była, a nawet jest do dziś dostępna na wielu portalach (nasza firma usunęła ofertę ze strony we wtorek rano), co też potwierdza jej wiarygodność w momencie zawierania umów. Jest nam bardzo przykro z powodu wystąpienia tej nieprzyjemnej sytuacji, dodatkowo w okresie przedświątecznym. Zawsze staramy się odpowiednio dobierać kontrahentów i w naszej prawie 3-letniej historii działalności, to pierwszy tego typu przypadek.
Wszystkim Państwu zwrócimy całość kwot wydanych na zakup eurobonów. Wiemy, że nie zamyka to sprawy, ale mamy nadzieję że wszyscy odzyskamy całość wydanych kwot.

Pozdrawiamy,
Zespół eurobon.pl"

Mam nadzieję, że dorwiemy tych oszustów!

Offline

 

#10 2013-12-20 13:18:52

ala13

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

ja od nich dostałam również maila o przypomnieniu o wpłatę też z tym samym tłumaczeniem, że system zrobił im psikusa, a kilka dni wczesniej podziekowali za dokonanie wpłaty;/

Offline

 

#11 2013-12-20 13:28:09

smerfik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

hej myślicie że że trzeba czekac az minie te 14 dni czy isc teraz na policje? bo u mnie dopiero 31 grudnia mija 14  dni , a nie wiem czy jak pojde juz po 1 to czy nie bedzie za pozno?

Offline

 

#12 2013-12-20 18:00:23

maciek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

idź od razu, ja byłem dzisiaj chociaz podobnie jak u ciebie 14 dni nie minęło. I tak trochę czasu minie zanim się za to wezmą.

Offline

 

#13 2013-12-20 19:33:20

PERFUMY

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

kurcza cos już mi się pokręciło z tego wszystkiego. Tyle postów z kafeterii że już się pogubiłam. Czyli ta cała Pawłowska to jest w koncu z łodzi czy Pabianic? Bo firma w Łodzi zarejestrowana fikcyjnie. Czyli nic pewnego gdzie ona jest? Jakby nie było to byli super zorganizowani i wydaje mi się że nie tylko ona za tym stoi. Jedyn\a satysfakcją dla mnie będzie jak ktoś da znać że znaliżli i wzięli się za to babsko, bo na moje wtopione pieniądze już nie liczę.

Offline

 

#14 2013-12-20 19:41:43

przemorg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

witam. Jakie dane podawaliscie na policji? to znaczy dane firmy/czlowieka na ktore skladaliscie doniesienie?

Offline

 

#15 2013-12-20 20:50:08

Aneta161

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Ja podałam te co miałam w e_mail i wydrukowany przelew do firmy, Policjant dokładnie mnie przepytał, kiedy kontaktowałam się z firmą pod jakimi numerami telefonu i z kim rozmawiałam, powiedział że znalezienie jej nie będzie takie trudne, gorzej z odzyskaniem pieniędzy, więc może faktycznie skoro jest tylu ludzi to zebranie pieniędzy na prawnika, albo odpowiednią firmę windykacyjną nie będzie drogo kosztowało

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miauniverse.pun.pl www.number5.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl www.nmw.pun.pl www.ngra.pun.pl