Nazwa forum

Opis forum


#31 2013-12-29 14:04:55

Lilakaro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

ta oferta była nie tylko na gruper , ja kupiłam na kupbon.pl , napisałam do nich , zobaczymy co odpowiedzą.

Offline

 

#32 2013-12-29 20:03:01

Muminek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Lilakaro napisał:

ta oferta była nie tylko na gruper , ja kupiłam na kupbon.pl , napisałam do nich , zobaczymy co odpowiedzą.

Mojego maila ignorują już tydzień na kupbon.pl...

Offline

 

#33 2013-12-29 21:11:01

ouchies

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Ciekawe ilu ludzi rzeczywiście zgłosi sprawę na policję i czemu zwlekają z tym do Nowego Roku skoro można to zrobić w każdej chwili... Czekając na rozwój wydarzeń można samemu nagłośnić sprawę w sieci np,
http://www.oszukani.org/sprawy/oszukani-przez-martex

Offline

 

#34 2013-12-30 10:23:10

Lilakaro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Muminek napisał:

Lilakaro napisał:

ta oferta była nie tylko na gruper , ja kupiłam na kupbon.pl , napisałam do nich , zobaczymy co odpowiedzą.

Mojego maila ignorują już tydzień na kupbon.pl...

mi już po 2 czy 3 dniach odpisali i powiedzieli że oczywiscie zwrócą pieniądze . napisz jeszcze raz

Offline

 

#35 2013-12-30 23:51:13

Muminek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Przypomniałem się i obiecali zwrócić. Swoją drogą mail od nich wyglądał jakby był wysyłany na masową sakle.

Offline

 

#36 2014-01-03 07:32:40

Singrid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Czy ktoś z was dostał już zwrot na kupon? Chodzi mi o te 15-19zł. Napisałam jeszcze przed świetami, ale kasy jak nie było tak nie ma.

Ok, włąśnie sprawdziłąm konto i zostało dziś zaksięgowane - no ale się z tym nie spieszyli.

Ostatnio edytowany przez Singrid (2014-01-03 07:35:51)

Offline

 

#37 2014-01-05 10:43:33

dita

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Witam, wtopiłam 212 zł. Skoro nie można odzyskać kasy, to nie jestem pewna, czy pójdę zgłaszać to oszustwo na policji. Podobnie, jak przedmówcy zamówienie składałam z końcem listopada, opłaciłam, otrzymałam fakturę proforma, potem  wezwanie do zapłaty, przeprosiny za błąd systemu, odpowiedź na mój monit (że juz w pon-wt przesyłka zostanie wysłana) ble ble bble.
Po przedłużającym się oczekiwaniu zadzwoniłam, ale zgłaszał się już tylko automat informujący - zostaw wiadomość. Kolejnego dnia tel już był wyłączony, strona zablokowana a ja wczytana na forum Kafeterii... o ja durna!!!
Dotąd tylko czytałam o takich oszustwach. Teraz sama zostałam oszukana i powiem Wam jedno...
czuję się winna i rację mają ci, którzy z niedowierzaniem czytają o naszych przykrych doświadczeniach. W natłoku internetowych zakupów  -i nie tylko- straciliśmy czujność i nie zauważyliśmy ewidentnych symptomów oszustwa i sporego ryzyka w tym zamówieniu...
Pozdro dla oszukanych, bo niektórzy naprawdę spore pieniądze tutaj wtopili. współczuję.

Ostatnio edytowany przez dita (2014-01-05 10:47:11)

Offline

 

#38 2014-01-05 14:26:49

Muminek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Singrid napisał:

Czy ktoś z was dostał już zwrot na kupon? Chodzi mi o te 15-19zł. Napisałam jeszcze przed świetami, ale kasy jak nie było tak nie ma.

Ok, włąśnie sprawdziłąm konto i zostało dziś zaksięgowane - no ale się z tym nie spieszyli.

Pisałem na święta, potem za tydzień się upomniałem i za kilka dni wypłynęły pieniążki na konto.

Offline

 

#39 2014-01-06 13:09:55

manio4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Muminek napisał:

Singrid napisał:

Czy ktoś z was dostał już zwrot na kupon? Chodzi mi o te 15-19zł. Napisałam jeszcze przed świetami, ale kasy jak nie było tak nie ma.

Ok, włąśnie sprawdziłąm konto i zostało dziś zaksięgowane - no ale się z tym nie spieszyli.

Pisałem na święta, potem za tydzień się upomniałem i za kilka dni wypłynęły pieniążki na konto.

Z jakie portalu internetowego kupowaliście kupony?

Offline

 

#40 2014-01-06 14:34:00

dita

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

nikt tu już chyba nie zagląda... ;/
ja nie korzystałam z żadnych kuponów.
ofertę otrzymałam z interii i to zmyliło moją czujność (jak sądzę nie tylko moją).

Offline

 

#41 2014-01-06 16:05:32

Muminek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

manio4 napisał:

Muminek napisał:

Singrid napisał:

Czy ktoś z was dostał już zwrot na kupon? Chodzi mi o te 15-19zł. Napisałam jeszcze przed świetami, ale kasy jak nie było tak nie ma.

Ok, włąśnie sprawdziłąm konto i zostało dziś zaksięgowane - no ale się z tym nie spieszyli.

Pisałem na święta, potem za tydzień się upomniałem i za kilka dni wypłynęły pieniążki na konto.

Z jakie portalu internetowego kupowaliście kupony?

Ja osobiście z kupbon

Offline

 

#42 2014-01-06 16:19:34

manio4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Czy ktoś w ogóle został zwrot pieniędzy za kupony z grupera?

Offline

 

#43 2014-01-07 13:26:42

nienazwana

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Dzisiaj kontaktował się ze mną policjant z komendy w Łodzi zajmujący się chyba sprawą MARTEX. Tam bezpośrednio wysłałam zawiadomienie o przestępstwie. Będą mnie jeszcze raz przesłuchiwać i spisywać zeznania na specjalnych ichnich druczkach za pośrednictwem komisariatu w moim mieście. Podobno mają kilkadziesiąt telefonów dziennie w tej sprawie. Ale problem polega na tym, że adres Wojska Polskiego bodajże 45 w Łodzi FIZYCZNIE NIE ISTNIEJE! Nie ma posesji o takim numerze. Zresztą podobno inne adresy "firmy" też są fikcyjne. No i dupa blada. Tylko ja pytam jak w naszym kraju można zarejestrować firmę na nieistniejący adres?????

Offline

 

#44 2014-01-07 16:53:18

przemorg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

"Szanowni Państwo,

informujemy, iż z przyczyn niezależnych od serwisu Gruper usługodawca nie wywiąże się z zobowiązań zawartych w ofercie. Dokonamy zwrotu kosztów poniesionych na poczet zakupu kuponu, pozostała kwota będzie egzekwowana na podstawie przepisów prawa przez organy ścigania, które skontaktują się z Państwem w najbliższym czasie.


--
Pozdrawiam serdecznie,
Dział Obsługi Klienta Gruper"

Offline

 

#45 2014-01-07 19:26:45

emka-k

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

przemorg napisał:

"Szanowni Państwo,

informujemy, iż z przyczyn niezależnych od serwisu Gruper usługodawca nie wywiąże się z zobowiązań zawartych w ofercie. Dokonamy zwrotu kosztów poniesionych na poczet zakupu kuponu, pozostała kwota będzie egzekwowana na podstawie przepisów prawa przez organy ścigania, które skontaktują się z Państwem w najbliższym czasie.


--
Pozdrawiam serdecznie,
Dział Obsługi Klienta Gruper"

Dostałem identycznego maila - iść samemu na Policję czy czekać teraz? Co myślicie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-gamepbf.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.liga1on1.pun.pl www.carex.pun.pl