Nazwa forum

Opis forum


#16 2013-12-20 22:43:43

Grecja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Pieniedzy pewnie nie odzyskamy, ale powalczyc warto. Chociażby po to żeby nie oszukiwali więcej uczciwych obywateli, którzy ciężko harują na każdy grosz. Jeśli uda się złapać oszustów to już bedzie sukces, jesli już nie smaza sie na Karaibach w cudowny sloncu...wolalabym te pieniadze przekazac na schronisko dla zwierzakow...Z tego co widzialam to malo nas jednak zglosilo sprawe na policji. Ludzie do dziela wiem ze sa swieta ale czas nie jest naszym sprzymierzencem. Prawnicy, detektywi..coz mozna sprobowac

Offline

 

#17 2013-12-21 12:19:36

Natasiak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Ja dostałam takiego maila od firmy Gruper przez która kupiłam kupon zniżkowyŁ

Szanowni Państwo,

Niniejszą wiadomość kierujemy do Państwa w związku z dokonaniem zakupu oferty Perfumerii Martex.

Jednym z najważniejszych priorytetów dla nas jest oferowanie naszym Klientom usług, produktów oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Docierają do nas sygnały o problemach związanych z realizacją zamówień od Perfumerii Martex, dlatego też, w trosce o bezpieczeństwo Państwa środków przeznaczonych na zakup kuponów tej oferty, zwracamy się z prośbą o udzielenie informacji na adres e-mail perfumy@gruper.pl:
czy złożono zamówienie na stronie sklepu Martex
czy została przekazana przez oferenta informacja o terminie realizacji zamówienia
czy złożone zamówienie zostało zrealizowane.
Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje dotyczące tej oferty, co pozwoli ustalić podstawę problemu, zweryfikować jego skalę oraz zaplanować procedurę dalszego postępowania.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie opóźnienia. Mając na uwadze, iż firma Perfumeria Martex osiągnęła wysoką sprzedaż (724 kupony) informujemy, że mogą wystąpić poważne opóźnienia w realizacji zamówień.


Z wyrazami szacunku,

Zespół Gruper.pl

Wysłałam do firmy gruper maila z adresem do tego forum.

Offline

 

#18 2013-12-21 23:31:22

maciek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

napisałem maila do UWAGA! TVN z opisem sprawy, czytałem na kafeterii że już kilka osób też do nich napisało ciekawe czy jest szansa na podchwycenie tematu

Offline

 

#19 2013-12-22 08:11:29

marcin3k

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Sądzę,że szanse są marne,chyba że zrobią jakiś jakiś reportaż po świetach np. Ile osoób zostało oszukanych którzy robili zakupy w internecie.

Offline

 

#20 2013-12-22 12:41:27

przemorg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

http://gruper.pl/x.php/1,55358/Produkty … eskie.html
Ciekawe czy to nie czasami te same kurwy

Offline

 

#21 2013-12-22 13:52:15

maciek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

raczej nie bo firma ma odbiór osobisty w Warszawie  i jest dostępna płatność przy odbiorze

Offline

 

#22 2013-12-22 14:34:24

Miller

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Pani Martyna P. pewnie jest tylko "słupem", a za całą sprawą stoi dobrze zorganizowana grupa.
Daliśmy się zrobić jak małe dzieci, niestety, szkoda tylko, że tak naprawdę (jak widać na powyższym przykładzie) nie można w ogóle ufać firmom typu: Gruper, Grupon, Kupbon, Eurobon itd... szkoda, bo wydawała się to "pewna" forma robienia okazyjnych zakupów.

Offline

 

#23 2013-12-22 22:25:23

marcin3k

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Kupując trzeba mieć pewność,niestety,nie wiem dlaczego sam dałem się nabrać na takie"zniżki". Są perfumerie w internecie które sprzedają oryginalne produkty w atrakcyjnej cenie.Teraz mleko się rozlało. Dowiadując sie, to mamy małe szanse na odzyskanie swoich pieniędzy, nie wiem dlaczego,bo skoro daliśmy komuś pieniadze to ktoś tą kase ma... no nic, teraz trzeba się pogodzić z tym i próbować walczyć. !

Offline

 

#24 2013-12-23 00:30:45

maciek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

przeszukując internet znalazłem coś takiego:
http://www.infoveriti.pl/firma-jdg/adde … anguage=en
raport niestety płatny, ale jestem ciekaw czy może tam być coś interesującego. z drugiej strony uważam też że to już jest raczej rola prokuratury bo zabawa w detektywa przy tak zaplanowanej akcji raczej wiele nie da.

rozmawiałem też z konsultanką grupera, nie ma problemów ze zwrotami pieniędzy za kupony, w końcu tylko za to ponoszą odpowiedzialność. jednak z tego co się dowiedziałem to nadal się łudzą że uda sie skontaktować z firmą

Ostatnio edytowany przez maciek (2013-12-23 00:32:31)

Offline

 

#25 2013-12-23 21:52:24

emka-k

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Natasiak napisał:

Ja dostałam takiego maila od firmy Gruper przez która kupiłam kupon zniżkowyŁ

Szanowni Państwo,

Niniejszą wiadomość kierujemy do Państwa w związku z dokonaniem zakupu oferty Perfumerii Martex.

Jednym z najważniejszych priorytetów dla nas jest oferowanie naszym Klientom usług, produktów oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Docierają do nas sygnały o problemach związanych z realizacją zamówień od Perfumerii Martex, dlatego też, w trosce o bezpieczeństwo Państwa środków przeznaczonych na zakup kuponów tej oferty, zwracamy się z prośbą o udzielenie informacji na adres e-mail perfumy@gruper.pl:
czy złożono zamówienie na stronie sklepu Martex
czy została przekazana przez oferenta informacja o terminie realizacji zamówienia
czy złożone zamówienie zostało zrealizowane.
Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje dotyczące tej oferty, co pozwoli ustalić podstawę problemu, zweryfikować jego skalę oraz zaplanować procedurę dalszego postępowania.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie opóźnienia. Mając na uwadze, iż firma Perfumeria Martex osiągnęła wysoką sprzedaż (724 kupony) informujemy, że mogą wystąpić poważne opóźnienia w realizacji zamówień.


Z wyrazami szacunku,

Zespół Gruper.pl

Wysłałam do firmy gruper maila z adresem do tego forum.

Też taki dostałem. Odpisałem z opisem sytuacji i zapytaniem czy mi Gruper za kupony odda. Chociaż tyle...

Offline

 

#26 2013-12-24 09:25:01

marcin3k

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Powinien oddać, tylko trochę dziwi mnie polityka tego typu serwisów. Zamieszczane są oferty bez wcześniejszego sprawdzenia firmy?? Teraz kompletnie się zrazilem do tego typu zakupów,bo jeśli będę chciał wykupić wycieczkę do Egiptu,zapłace a okaże się,po przylocie,że nikt nic nie słyszał o takiej wycieczce i co wtedy?? Sądze,że powinno to być na innych zasadach,bardziej bezpiecznych i korzystniejszych dla klienta

Offline

 

#27 2013-12-24 13:37:52

Muminek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Takie serwisy są nastawione czysto na zysk... Nie oszukujmy się.

Offline

 

#28 2013-12-27 18:36:36

golcia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Firma MARTEX została wykreślona z rejestru CEDiG już w czerwcu. Więc nie pojmuję jak serwisy zakupów grupowych mogli umiescić ich ofertę nie sprawadzając wipsów.

Offline

 

#29 2013-12-27 20:10:39

Lidia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

golcia napisał:

Firma MARTEX została wykreślona z rejestru CEDiG już w czerwcu. Więc nie pojmuję jak serwisy zakupów grupowych mogli umiescić ich ofertę nie sprawadzając wipsów.

W czerwcu 2013 została wykreślona z rejestru CEIDG firma Marpol Martyna Pawłowska. Natomiast firma Martex Martyna Pawłowska została wpisana do rejestru 29.07.2013 z tym samym NIP i REGON. Ma nadal status wpisu: aktywny https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.p … ival=False

Offline

 

#30 2013-12-28 11:59:25

manio4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat Perfumerii Martex

Czy do kogoś odzywał się gruper po ostatnim mailu?
Oni też strasznie zwlekają z całą tą sytuacją.

Ostatnio edytowany przez manio4 (2013-12-28 11:59:46)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zieloneosiedlekr.pun.pl www.energia10na11prz.pun.pl www.lgkm380.pun.pl www.modelevb.pun.pl www.motoryslask.pun.pl